Alarmy domowe Satel

System alarmowy Satel Integra 128 WRL z technologią bezprzewodową ABAX i komunikatorem GSM/GPRS. Oprócz swojej podstawowej funkcji wykrywania i informowania o wtargnięciu intruza, potrafi w znacznie szerszym znaczeniu zapewnić bezpieczeństwo w budynkach mieszkalnych, oraz zadbać o komfort codziennego życia poprzez realizację podstaw automatyki domowej „inteligentnego budynku”. Pozwala wybrać najwłaściwsze rozwiązanie adekwatne do konkretnej sytuacji. Instalacja przewodowa i bezprzewodowa umożliwia rozbudowę funkcjonalności alarmu Satel w dowolnym momencie. Dodatkowym atutem jest spójny system przewyższający funkcjonalnością odrębne rozwiązania. Dzięki temu do rąk Klienta trafia urządzenie zapewniające bezawaryjną pracę w całym okresie eksploatacji. Można prowadzić zarówno lokalny, jak i zdalny nadzór zarządzając wieloma odrębnymi systemami alarmowymi zainstalowanymi w różnych miejscach.

Obsługa nie jest skomplikowana nawet dla osób, które nie miały wcześniej do czynienia z instalacją alarmową. Sterowanie może odbywać się za pomocą haseł manipulatorów, klawiatur strefowych, pilotów oraz zdalnie z użyciem komputera lub telefonu komórkowego. Kontrolę dostępu w prosty sposób można połączyć z funkcjami alarmowymi do sterowania otwieraniem drzwi za pomocą kart zbliżeniowych. Wybór funkcji dla poszczególnych użytkowników może być indywidualnie dostosowany przez administratora systemu. Celem tego rozwiązania jest zabezpieczenie przed potencjalnymi pomyłkami w przypadku obsługi przez mniej doświadczonych użytkowników, dzięki któremu mają oni dostęp jedynie do niezbędnych im opcji. Szereg rozwiązań, zarówno sprzętowych, jak i programowych, pozwala nie tylko szybko wychwycić alarm ale także precyzyjniej zaplanować działania w przypadku takiej konieczności.

Dodatkowo alarmy domowe satel mogą ostrzegać o pojawiającym się dymie czy też np. wycieku wody. Użycie sygnalizatorów alarmowych jest jednym z podstawowych sposobów na osiągnięcie tego celu. Głównym zadaniem jest jednak zasygnalizowanie o niepowołanym wtargnięciu na chroniony obszar i powiadamiania osób zainteresowanych, poprzez przekazywanie informacji do firmy realizującej ochronę fizyczną, jak również do zdalnej konfiguracji i zarządzania systemem alarmowym. Systemy alarmowe Satel mogą pracować nieprzerwanie nawet w sytuacji kiedy zasilanie podstawowe jest uszkodzone przez wiele godzin. Korzyści płynące z sięgnięcia po sprawdzone rozwiązania to oszczędność czasu i profesjonalny efekt końcowy wykonywanych prac. Prawidłowo zaprojektowany i zainstalowany system w połączeniu z estetycznym montażem jest wizytówką naszego instalatora.